Siia koguneb aja jooksul võimalikult suur kogu võimalikult erinevates keeltes tasuta allalaaditavaid või veebist loetavaid astroloogiaraamatuid. Kuniks raamatuid on vähe, on nad järjestatud ilmumise aja järgi.
NB! Uuemad raamatud, mille autor veel elab või on tema surmast möödunud vähem kui 70 aastat, on kõik autorikaitse all. Neid teoseid tohib küll kasutada eraviisiliselt, alla laadida ja ka sõbrale saata, kuid neid ei tohi ilma autori või väljaandja kirjaliku loata avalikult levitada. Seetõttu on ka siin toodud uuemate raamatute asemel vaid veebiaadressid, millelt võib leida uuemaid astroloogiateoseid tasuta allalaadimiseks. Vanematele raamatutele (autori surmast möödas rohkem kui 70 aastat) autorikaitset ei rakendu.

"Tetrabiblos", inglise keeles, veebist loetav. 2. sajandil p. Kr Claudius Ptolemaiose poolt kirjutatud neljast raamatust koosnev astroloogia-alane tähtteos. Inglise keelde tõlkinud J. M. Ashmand.
www.astrolibrary.org/ebooks/ptolemy/tetrabiblos.html

„Introduction to astrology by William Lilly“ . 17. sajandi inglise astroloogi William Lilly horaarastroloogia teadmiste põhjal koostanud Zadkiel 1835. aastal.
 www.astrolibrary.org/ebooks/lilly-introduction-to-astrology.pdf

„Anima astrologiae“ (1626). W. Lilly tõlge 13. sajandi astronoomi ja astroloogi Guido Bonatti juhistest astroloogidele, palju horaarastroloogiat.
www.astrolibrary.org/lillyguide/

William Lilly „Christian astrology“ (1647, 3 köidet). Üks Lääne astroloogia baasteoseid, horaarastroloogiale pühendatud eraldi köide.
www.astrologiamedieval.com/tabelas/William_Lilly_Christian_Astrology.pdf

Nicholas Culpeper „Opus Astrologicum“. 17. sajandi inglise botaaniku, arsti ja astroloogi raamat horaar- ja selektiivsest astroloogiast, 1654.
www.astrolibrary.org/culpeper/

Nicholas Culpeper „Astrological Judgment of Diseases from the Decumbiture of Sick“ (1652). Astromeditsiinist.
www.astrologiamedieval.com/tabelas/Nicholas_Culpeper_Astrological_Judgment_of_Diseases.pdf

Henry Coley „Key to the Whole art of astrology“ (1676). William Lilly õpilase astroloogiaraamat koos paljude tabelitega. Väga paks raamat ja suur fail, allalaadimine võtab aega.
www.astrologiamedieval.com/tabelas/Henry_Coley_Key_to_the_Whole_Art_of_Astrology.pdf

John Blagrave „Introduction to astrology“ (1682).
www.astrologiamedieval.com/tabelas/Introduction_to_Astrology_by_John_Blagrave.pdf

C. Aq. Libra (Roelf Takens) „Astrology, its technics and ethics“, hollandi keelest inglise keelde tõlkinud Coba G., 1917. Astroloogia põhiteadmised, lisatud ka esoteeriline ja teosoofiline perspektiiv.
www.archive.org/details/astrologyitstech00libr

Magnus Jensen „Everybody`s astrology“, 1922. Ülevaade astroloogia põhitõdedest.
www.astrolibrary.org/ebooks/everybodys-astrology.html

Elman Bacher „Studies in astrology“. 20. sajandi esimese poole astroloogi artiklikogu hinge astroloogiast.
www.rosicrucian.com/sia/siaeng.htm

Astroloogiaprogrammi Matrix Software looja ja astroloog Michael Erlewine on uurinud uusi tehnikaid ja ka uusi filosoofilisi lähenemisnurki astroloogiale. Tema raamatuid ei saa pidada klassikalisteks astroloogiateosteks, need pakuvad täiesti uusi lähenemisnurki või siis arendavad edasi ammu unustatud vanu teooriaid. Lehe lõpupoole leiate astroloogiaraamatuid tasuta allalaadimiseks.
www.astrologysoftware.com/books/

Donna Cunningham „Astrological Wit and Wisdom of Donna Cunningham and Hotline to Heaven“ – katkendeid maailma ühe tuntuima ja loetuima tänapäeva astroloogi Donna Cunninghami raamatutest.
www.moonmavenpublications.com/freestuff.html

Jasmin Boland "Astrology. A Guide to Understanding Your Birth Chart"
www.learn.hayhouseu.com/boland-astrology-ebook-uk